Sevgiliyi Etkileyen Sözler

Sevgiliye sözler
   Bazen  hayat o kadar  zor ve karanlık olur ki bin ışık yaksan da bir aydınlık bulamazsın ama sevgilinin tebessümüyle unutursun zorlukları .
     Çoğu zaman sevgiliye güzel hoş kelimeler , etkileyici sözler , güzel hitaplar bulmak çok zor olur . Hele de  karşımızdakinden güzel sözler  duyup da  karşısında sessiz kalıyorsak  bu durum bizim için çok zorlaşır . İşte 2018 sevgiliyi etkileyen  sözler yazımızı  sizi zorlaştıracak bu  durumu kolaylaştırmak adına yaptık .
    Sosyal paylaşım sitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan sevgiliyi etkileyen sözler hemen her gün paylaşılmaktadır .

• Her güzel düşüncemde aklıma ilk gelen insan olduğun ve varlığın ile bana huzuru doyasıya yaşattığın için sana minnettarım.

• Özlem nedir biliyor musun? Sevgilisinin yanında olmadığı bir dakika da bile içinin acımasıdır.

• Dünya’da bir güzellik varsa senin bana olan sıcak bakışın ve içten gülüşündür. Ben o gülüşü her gece rüyalarımda görüyorum ve güne her uyandığımda senin varlığın ile mutluluğu en derinden yaşıyorum.

• Eskiden aşk diye bir şey yok derdim. Ta ki seni görene kadar. Aşk insanın umutla bekleyişi sevgisini en derinden hissetmesiymiş. İşte ben senin yanında iken aşkın güzelliğini fark ettim ve sana âşık olduğumu anladım.

• Beni bu hayatta ancak sen teselli edebilir ve bana o güveni sen yaşatabilirsin. Bunun için demem o ki benim yanımda kalıcılığın sonsuz olsun, ömrüm seninle bugünlerdeki kadar mutlu huzurlu olsun.

• Kalbini kıracağımdan çok korkuyorum. Bu yüzden kelimeler boğazımda düğüm oluyor, içim ile savaşıyor ve kavga ediyorum. Bütün bunları sebebi ağır basan sevgimden kaynaklanıyor. Sen benim hiç solmayacak çiçeğimsin.

• Eğer gerçek bir sevgi varsa insanın hayatında onu ne kadar yıpratırsan yıprat o hep en taze sevgi olarak kalacak ve bu yaptıklarını esip geçecektir. Ama eğer bu aşkın içinde sevgi yoksa ne kadar zorlarsan zorla en küçük kavga da sonu hüsran olacaktır. Bu da sadece insanı yaralayacaktır. Bunun için insanın hayatında hiç tükenmeyen aşklar olmalı ki sarıldığında o sıcaklığı her daim hissedebilsin.

• Bazen aşkı yemek, yemek kadar su içmek kadar hayat verir insana. Yokluğunda insan aç ve susuz ve tatsız yaşar.

• Gül kadar güzel tek kokan şey sevginin yansımalarıdır. Sen bana hem bir gül kadar güzel bakıyor hem de varlığın ile huzurun en güzel kokusunu hissettiriyorsun.

“Sevgiliyi Etkileyen Sözler” için bir cevap

Bir cevap yazın