Aşk Sözleri 2018 Sevgiliye Mesajlar

Güzel ve Etkileyici Aşk Sözleri 2018 , Resimli Aşk Sözleri 2018 , Sevgi Sözleri 2018, 2018 Aşk Sözleri,  Duygusal Sevgi Sözleri 2018 , Aşk Sözleri 2018, Aşk Sözleri Uzun ve Sevgiliye Mesajlar hakkında en anlamlı sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Sevdiğinize en güzel söyleyebileceğiniz aşk sözlerini, mesajlarını, anlamlı güzel resimli sözleri bu sayfada sizlere özel hazırladık sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki birgün beyazlar giyer senin olurum.

 

 

 

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

 

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklima vazgeçtim.

 

Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

 

Sen bazen zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen hayatin cesaret veren mutluluk yani ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

 

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam üstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

 

Ben sevdanin sokaginda oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

 

Yalnızlık bazen insanın kendinden bile kaçmaya çabalamasıdır. Aşk ise kendinden kaçarken bir başka yalnızlığa tutulmaktır!

 

Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim…

 

Bilindik cümlelerle belli etme aşkını. Onun üstüne güneşin ne kadar çok yakıştığını anlat meseLa. Ne demek istediğini düşünsün dursun.

  • Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi… Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim…
  • Aşk, sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, insanlar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekler.
  • Seni günde bir defa düsünüyorum o da 24 saatime maloluyor.
  • Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdamız birdir bizim.
  • Denizi içerken maviler takildi bogazima, karaya vuran balik gibi çirpiniyorum.
  • Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaldığını sorar aşk meleği.
  • Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.
  • Aşk insanın kalbine sevdiğini tıka basa doldurması gibidir, arada hiç boşluk kalmaz.
  • Bulutların Gözyaşları Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

 

  • Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?


Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki?

Nasıldır bilir misin? Biri kibrit! Diğeri mum! YANAN DA biter. YAKAN DA biter.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Biraz hüzünlü biraz gıcık bakardı ama en çok aşık… O bana öyle bakarken benim kalbim erirdi. O bakışlar altında yaşadığımı fark ederdim ben…

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum…

 

#2018 Aşk Sözleri 2018 Sevgiliye Mesajlar yazımızın da sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizdeki diğer  sözlere  göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın