En Güzel Özlem Mesajları / En Güzel Özlem Sözleri

Sayfa içeriğimiz : En Güzel Özlem Sözleri 2018, Seni Çok Özlüyorum Mesajları 2018, Sevgiliye Duyulan Özlem Sözleri 2018, Özlem Sözleri Sevgiliye 2018, Özlem Sözleri Uzun 2018, Özlem Sözleri Kardeşe 2018, Özlem Sözleri Facebook 2018, Özlem Sözleri 2018, Özlem Sözleri Arkadaşa 2018

 

Sevgiliye özlem sözleri sayfamızda sevgiliye özlem sözleri ile sevdiğiniz kişiye onu özlediğinizi anlatan özlem mesajlarını en güzel özlem mesajları ile duyduğunuz özlemi dile getirebilir veya bu sayfamızdaki yazıları sosyal medya veya whatsapp ile paylaşabilirsiniz. işte sizler için hazırlanan özlem mesajlarımız ve özlem sözlerimizle sizi baş başa bırakıyoruz.

• İnsan sevdiklerini canından çok arar ve her an özlermiş. Bugün seni özlediğim gibi. Seni çok seviyorum canım arkadaşım benim.
 İnsan en çok sevdiklerini özlermiş. Bende en çok seni özledim canım anneciğim benim.
• Sen uzaklarda olduğun sürece sana olan özlemim hiç dinmeyecek ve ben seni her an özlemeye devam edeceğim aşkımsın.
• Gurbette kalanlar en çok yakınlarını özlerler. Çünkü orada herkes başka bir dili konuşuyor ve seni anlayanın olmuyor. En yakında kinin kıymetini işte böyle zamanlarda anlar insan.
• Canım arkadaşım seni o kadar çok özledim ki bunu sana anlatamam. Elimi kalbime koyduğumda ve seni hatırladığımda kalbimin resmen acıdığına şahit oluyorum. Seni her gün çok özlüyorum. En yakın zamanda kavuşmak dileği ile.
• Canım sevgilim her şeyim, Sen yokken hayat duruyor sanki. Aldığım nefesi hissedemiyorum. Seni o kadar çok özledim ki artık daha fazla bekletme bir an önce gel.
• Aşık olanların sevgililerine özlemin her dakikadır. Aşk, insanı kendine bağlayan güce sahiptir. Meğer ne çok seviyormuşum seni. Yarın her zaman görüştüğümüz yerde seni özlemle bekleyeceğim sevgilim aşkım.
• Benim dünyalar tatlısı babam, hayatımın neşesi, kahramanım. Seni şimdiden çok özledim. Okulumun bitmesine az kaldı bir an önce kavuşmak dileği ile.
• Canım oğlum, biricik erim, askerim. Senden yıllar sonra ayrılmak çok kanıma dokundu. Her gün, gün sayıyorum. Zamanın bu kadar yavaş geçmesi beni her gün sana biraz daha yakınlaştırıyor ama özlemim hiç dinmiyor.
• İnsan sevdikçe özlem duygusu artıyormuş. Ben seni sevdikçe özlüyorum, özledikçe daha fazla seviyorum. Ben galiba sana aşığım sevgilim Balımsın.
En Güzel Özlem Mesajları / En Güzel Özlem Sözleri
Sayfamızın sonuna geldik yeniden buluşmak dileğimiz ile.

Bir cevap yazın