En Güzel Yılbaşı Mesajları / Yeni Yıl Mesajları

Yılbaşına girerken sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de Yılbaşı mesajları (Yılbaşı sözleri) göndermek. Bizde siz değerli takipçilerimiz için yeni bir yıla girerken sevdiklerinize gönderebileceğiniz Yeni Yıl Sözleri (Yeni yıl mesajları) kısa mesaj ile göndererek ya da Facebook, Google+, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. İşte Yılbaşı Mesajları Sevgiliye (Yılbaşı Mesajları Komik) ve birbirinden güzel 2019 Yeni Yıl Mesajları

Yılbaşı, herhangi bir takvime göre içinde bulunulan yılın bitimi ve yeni yılın başlangıcı. Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yılbaşı gecesi veya yılbaşı akşamı olarak adlandırılır.

Yeni yılın gelişi ile birlikte pek çok kültürde yılbaşı gecesi, özel olarak hazırlanmış yiyecekler ve içecekler tüketilerek, çeşitli eğlenceler düzenlenerek geçirilir.

1 Ocak: Türkiye dâhil, dünyadaki çoğu ülke tarafından kullanılan Miladi takvime göre yılın ilk günü.

Hicri Takvimde yılbaşı Muharrem ayının 1’inde gerçekleşir. Hicri Takvim bir Ay takvimi olduğundan 354 güne denk gelir, dolayısıyla Miladi takvime göre yılbaşı her yıl 11 gün önce gerçekleşir. Böylece Miladi yıl boyunca Hicri takvimde iki adet yılbaşı gerçekleşmiştir.

En Güzel Yılbaşı Mesajları / Yeni Yıl Mesajları

yeni yıl mesajları  Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Kalpler vardır sevgiyi yaşamak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve özel günler vardır sevdiklerimizi unutmamak için. Yeni yılınız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım. Yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2019 Yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi Yıllar Dileğiyle ..

yeni yıl mesajları  2018’ye ELVEDA, 2019’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl…

yeni yıl mesajları  Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar…

yeni yıl mesajları  Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Yaşamı Seviyor Musun? öyleyse Zamanı Harcama, çünkü Yaşamın Yapıldığı Madde Zamandır. 2019 Yılının Her Anını Dolu Dolu Yaşaman Ve Mutlu Olman Dileklerimle..

yeni yıl mesajları  Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle iyi Seneler.

yeni yıl mesajları  Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

yeni yıl mesajları  Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

yeni yıl mesajları  Elveda diyeli kaç yıl geçti bense o andayım hala, herkes diyor, 2019 hayırrr ben beni sensiz bıraktığın yıldayım!

yeni yıl mesajları  Türkiye için umutlu, bereketli, 2019’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara..

yeni yıl mesajları Yeni yıla Noel Baba ile değil sayende Ferdi Baba, Orhan Baba ve Müslüm Baba dinleyerek giriyorum.

yeni yıl mesajları  Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

yeni yıl mesajları  Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle….

yeni yıl mesajları  Bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. Mutlu yıllar…

yeni yıl mesajları  Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

yeni yıl mesajları  İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

yeni yıl mesajları  Ömrümüzün son gününe kadar sağlık ve huzur dolu nice yıllar diler, yeni yılınızı tebrik ederim.

yeni yıl mesajları  Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…

yeni yıl mesajları  Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Keşke dediğiniz herşey bu yılda ayağınıza gelsin. 2019 uğur getirsin hayatınıza. Hep gülücükle geçsin yeni yıl, üzüntü, gam, keder kalsın geride. MUTLU YILLAR!

yeni yıl mesajları  Ailenin hayattaki en önemli değer olduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi çok seviyorum. Birlikte nice güzel senelere….

yeni yıl mesajları  Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

yeni yıl mesajları  2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar.

yeni yıl mesajları  Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

yeni yıl mesajları  Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

yeni yıl mesajları İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni Yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En Mutlu Günler Seninle Olsun.. Armağanınla Yücel..

yeni yıl mesajları  Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına…Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2019 yılı bize, yuvamıza sağlık,mutluluk,huzur ve bol kazanç getirsin.

yeni yıl mesajları  Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2019 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

yeni yıl mesajları  Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

yeni yıl mesajları  Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

yeni yıl mesajları  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

yeni yıl mesajları  Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

yeni yıl mesajları  Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar!

yeni yıl mesajları  Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!

yeni yıl mesajları  Aşkı en güzel yaşayan seneleri devirmiş ananem ve dedem. Siz hep bana en güzel örnek oldunuz. Yeni yılda da Allah size güzel ömürler versin. Yeni yılımız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

yeni yıl mesajları  Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

yeni yıl mesajları  Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

yeni yıl mesajları  Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban.

yeni yıl mesajları  Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

yeni yıl mesajları  Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

yeni yıl mesajları  Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2019 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

yeni yıl mesajları  Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

yeni yıl mesajları  Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

yeni yıl mesajları  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

yeni yıl mesajları  Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

yeni yıl mesajları  Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere; hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara!

yeni yıl mesajları  İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Önümüzdeki yıl öyle bir yıl olsun ki, bitirmek üzere olduğumuz bu yılın tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle. Yeni yılımız kutlu olsun…

yeni yıl mesajları  Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Biraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde, gönlünüz gül bahçesi, yeni yılınız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile.. 🙂

yeni yıl mesajları  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

yeni yıl mesajları  Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

yeni yıl mesajları  Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

yeni yıl mesajları  Hayatımda tanıdığım ilk erkek ilk kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun babacığım.

yeni yıl mesajları  Sesim güzel olmadığından sana bir yeni yıl şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılda da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yıllara.

yeni yıl mesajları  Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

yeni yıl mesajları  Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

yeni yıl mesajları  Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

yeni yıl mesajları  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

yeni yıl mesajları  Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

yeni yıl mesajları  Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

yeni yıl mesajları  2019 yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun…

yeni yıl mesajları  Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

yeni yıl mesajları  Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere özgüdür. Yeni yılda çevrenin meleklerle dolu olması dileğiyle…

yeni yıl mesajları  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşının akmadığı ve gülücüklerin bitmediği en güzel yıllar sizin ve sevdiklerinizin olsun. Mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

yeni yıl mesajları  Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır… 2019 yılında tüm soruların cevapları seninle olsun… Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim…

yeni yıl mesajları  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

yeni yıl mesajları  Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

yeni yıl mesajları  Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

yeni yıl mesajları  Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

yeni yıl mesajları  Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Zaman yaşlandıkça her şeyi öğretir… Sevgi ise zamanla yerleşir… Yeni yıl da yeni zamanlara geçiştir… Nice mutlu yıllar dilerim…

yeni yıl mesajları  Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

yeni yıl mesajları  Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

yeni yıl mesajları  Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır…  Nice mutlu yıllar…

yeni yıl mesajları  Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

yeni yıl mesajları  Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

yeni yıl mesajları  Düşüncelerimiz sevgiyle oluşmalı, sevgilerimiz düşünceyle…  2019 yılında en olumlu, en verimli ve hayatı kavrayan, anlamını çoğaltan tüm sevgiler sizinle olsun… Mutlu yıllar…

yeni yıl mesajları  En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

yeni yıl mesajları  En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2019 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

yeni yıl mesajları  Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

yeni yıl mesajları  Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları  Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

yeni yıl mesajları  Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

yeni yıl mesajları  Son vedandan yıllar geçti! 2019diyorlar bak! sayısını unuttum geçen yılların.. Mutlu olursun yeni yılda tek dileğim bu! Seni hala çokk Seviyorum.

yeni yıl mesajları  İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

 

Bir cevap yazın