Etkileyici Duygusal Kısa Sözler

          Hayatımız boyunca çok çeşitli   insanlarla karşılaşırız ama bunlardan sadece  birkaçı  bizim için anlamlıdır.
 Sana verebileceğim beyaz sayfalarım yok , ben her yanımı senle karaladım . Bazen bir kelime karşımızdaki insana ona olan hislerimizi anlatmamız da çok etkili olur .
        Duygularım yazılarda saklı . En etkileyici sözler , duygulandıran sözler facebook etkileyici duygusal kısa sözler ve twitter etkileyici duygusal kısa sözleri sizin için bir araya getirdik .
Belki gelirsin bir çay bahçesinde sevginin resmi dili olur susuşumuz .
         Etkileyici duygusal kısa sözler parmak izi gibidir herkesin kendine özgüdür . Sizin için özel olan insanlara içinizden geçen ama bir türlü dilinize  getiremediğiniz  sözleri sitemizde 2018  etkileyici duygusal kısa sözlerle sizlere  rehber olmak adına bir araya getirdik.

Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!.

 

Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!

 

Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

 

ismin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

 

Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

 

Hayalin gözümden birgün gider mi Yazdigin yaziyi yillar siler mi ismini anmadan günler gecer mi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!.

 

Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

 

Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

 

Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.

 

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi…

 

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

 

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

 

Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’

Aşkın mantığı olmaz. Sakın ha! Dostum içme aşk zehrini su diye aşk pınarından, ya Ferhat gibi atlarsın kayalardan ya da Mecnun olur dolaşırsın çöllerde kahrından.

 

Sen bir şey söylemeden gidersin değil mi? Hem de öyle bir gidersin ki; bırak yaşamayı insanın nefes alması bile yarım kalır.

 

 

Özledin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, şiirler yazdın. Peki, o ne yaptı? deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta.

 

İçimde yılgın rüzgârların ayak sesleri, sende daha yeni yeni kavak yelleri. Doğrusu yanlışı ağrısı sancısı ne varsa yaşanacak. Gözyaşı ayrılık pişmanlık dargınlık hepsi benim olacak.

 

Nerede sözler, nerede yüreğim. Ben de sevdim, sevmedim bilenim. Ver elini sonsuza, al beni dünyadan. Kalmadı sevenim!

Seni seviyorum dediğinde “gerçekten mi” diye sorarsam; İnanmadığımdan değil sadece bir kez daha duymak istediğimdendir.

 

Bilsem ki yanımdan gitmeyeceksin, uyumam. Bilsem ki rüyama geleceksin, uyurum. Bilemedim gitti.

 

 

Güller güzeldir Dikeni Olmasa Kokusu yeter her Aşığa Sen benim Biricik Gülümsün Dikenin Batsada Kokluyacağım Son Gülsün!!!

 

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca Yüreğim yesil yosunlara takılıp Günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdim.

 

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen
Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen
Sevenlerin mumudur sevgi
Eriyip de hiç bitmeyen.

 

Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki sevgilim seni sevmedim.

 

 

gülmek için mutlu olmayı bekleme,belkide mutluluk gülüşünde saklıdırsakın ağlama gelki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

 

 

Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.

 

hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

 

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.

 

denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım.

 

Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım.

 

deniz, kumsaldaki kumlari; zaman, gecmisteki anilari; siler Ama hicbirsey kalbimdeki gercek sevgini SILEMEZ!!!!

 

Sen cölde acmis bir cicek olsaydin, seni kaybetmemek icin ölene dek aglardim.

cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gün yağmur yağsın.

 

mehtaplar kadar serin,denizler kadar derin,senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin.

 

Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,Adını Kim Sorsa Eziliyorum,Ayrılıp Gittiği O Günden Beri.

 

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun.

 

Bir yağmur damlası SENİ SEVİYORUM anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğmi sorsaydın inanki bitanem hergün yağmur yağardı!

 

Sevgi uçurtmasına insanların kafasındaki o büyük şapkaları gördüm üzerinde güneşten koruyoruz yazan.Güneş size ne yaptı ki aydınlatmaktan başka.

 

 

 

#Etkileyici Duygusal Kısa Sözleri  yazımızın da sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizdeki diğer  sözlere  göz atabilirsiniz.

 

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi Etkileyici Duygusal Kısa Sözler mesajlarınızı yazmak için yukardaki İÇERİK GÖNDER bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın