Etkili Eski Sevgiliye Kapak Sözler

Bu Yazımızda: Eski Sevgiliye Kapak Sözler 2018, Eski Sevgiliye Kapak Sözler Facebook 2018 ,Eski Sevgiliye Kapak Sözler 2018 ,Eski Sevgiliye Kapak Sözler Kısa 2018 ,Eski Sevgiliye kapak sözler whatsapp

Sayfamızda sizler için sevgiliye en kapak sözleri hazırladık.

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 1

1.Eski sevgilimden ayrıldıktan sonra onun adını dağlara yazdım; ama en nihayetinde TOKİ geldi ev yaptı. Her zaman evi benim üzerime yap diyordu: Al işte!

2. İnsanlar 2’ye ayrılır ben de onların ortasından geçip giderim; kimse umurumda olmaz, sen dâhil eski sevgilim!

3. Sevgilim olduğunda, kısmetlerim birdenbire artar nedense. Yeniden sevgilim olur musun? Kısmet meselesi eski sevgilim.

4. Kız arkadaşımı çok seviyorum; bu yüzden de eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum. Sanırım buna içerledin değil mi eski sevgilim?

5. “Nerelisin?” diye sormuştu, oralı olmadım. Tepkisizliğimi görünce o da oralı olmadı. Artık ikimiz de oralı değildik. Hemşeri sayılırdık.” sözüne katılmamak el de mi sevgilim?

6. Sana şöyle demiştim: “İki duruma çok dikkat et. Yemek yerken ağzına girene, konuşurken ondan çıkana.” Sen ikisini de ihmal ettin, bak şimdi ne hallerdesin?

7. Bir zaman sonra fahişenin pezevengi öpmesinin bile kutsal bir aşk olarak değerlendirileceğinden korkuyorum. Sen mesajımı aldın, değil mi?

8. Başarılı adam, karısının harcayabileceğinden fazla kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır. Şimdi sana bir soru: “Sen hangisi olamadın?”

9. Millet ruh ikizini buluyor, sen 10 gün boyunca çorabının diğer tekini bulamıyordun. Şimdi beni çok ararsın!

10. Hatırlar mısın bir zamanlar: “Aşkımız suya düşecek olsa balık olurum.” demiştin. Şimdi köpek balığı olsan da kar etmez.

 

 
 
Eski Sevgiliye Kapak Sözler 11-20


11. Biz, erkeklerin bildiğini okuduğu; kadınların ise erkeklerin canına okuduğu okur-yazar bir milletiz değil mi sevgilim?

12. Bir gün mutlu olacaksın diye çok korkuyordum; yanlış anlama, bünyen alışık değil ya hani, ondan diyorum. Ama artık korkacak bir şey kalmadı; nasıl olsa benden sonra sen sittin sene mutlu olamazsın.

13. Senin aşkların da SMS paketleri gibiydi: Haftalık veya aylık. En kötüsü ise her yöne olmasıydı! Neyse artık kurtuldum!

4. Bazı insanların ağaç gibi olması; uzaktan bakınca boylu poslu, yanına gelince de bildiğin “odun” olması ne kötü değil mi eski sevgilim!

15. Sevgili, üzüm gibidir: Vereceğin ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olur ya da sirke. Ben arada kaldım sayende. Sen de bir baltaya sap olamadın sayemde! İkimiz de sap gibi ortada kaldık nihayetinde!

16. Sevgilim, sana: “O iki kelimeyi haysiyetli bir şekilde kullan ki o kelimeler, kimin ağzına düştüm, hiç bu kadar kirlenmemiştim, demesin.” demiştim değil mi? Yazık oldu o güzelim iki kelimeye ve o kelimelerin muhatabı olan bana; yazıklar olsun sana!

17. Sevgilim, benden ayrıldın diye kendinden nefret edip aynaları parçalama; sonra ortaya saçılan binlerce “SEN”i kim temizler? Vallaha ben yapmam.

18. Bu gün: “Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur.” diye bir söz okudum; aynı şeyi eski sevgilim için düşündüğümü belirtmek isterim.

19. Sevgilim, sana son sözüm şu: “Döneceksen kalbinle beraber dön! Aksi takdirde gelip de kalbime eziyet etme; n’olur az biraz adam ol da beni uğraştırma!”

20. Biliyorum, gittiğim için değil, ıslanan yanakların kurusun diye asıyorsun yüzünü!

 

 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 2

 
21. Gelişigüzel ayrılıklardı benimki… Ben hiç senin kadar esaslı gitmedim senden…


22. Gözleri idam sehpasıdır eski sevgilinin ve bu yüzden derindir göz çukurları; ama o çukura çoğu kez kendisi düşer de farkına varamaz.

23. Eski sevgilim, sana: “Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip varlığını ilikler misin ömrüme?” demiştim. Cevap verecek kadar yürekli olmadığın için müteşekkirim sana; çünkü yürekli biri girdi hayatıma.

24. Sevgilim, sen soğuk ve şekersiz çay gibiydin: Ne içimi ısıtıyordun, ne de damağıma hitap ediyordun, sadece uykumu kaçırıyordun.

25. Kaçırdığın uykularım için münasip bir yerin var mı acaba?

26. Kusura bakma; ama bunu bilmek senin de hakkın. O yüzde söylemek zorundayım: “Adam olsaydın, eski olmazdın…”

27. En çok, kurdurduğun hayallerin de senin gibi çürük çıkmasına üzüldüm.

28. Allah, senin düşmanlarına çokça sabır versin; dostlarına bunları yapan biri düşmanlarına karşı ne kadar çirkefleşir acaba, düşünmek bile istemiyorum.

29. Senin ateşinde daha kaç kişi yanar bilmiyorum; ama benim denizimde senin gemin battı, bilgine…

30. Hayatında biri varken başkalarına asılanları ayakta alkışlıyorum:

Yav şak! Şak şak şak!

 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 3

31. Kendine iyi mi bakarsın, üstün açık mı uyursun, montsuz dışarı mı çıkarsın, Allah belanı mı verir beni hiç ilgilendirmez artık…

32. Aşk yürek ister ve bu konunun seninle hiç ilgisi yok: Rahat ol eski sevgilim!

33. Muhtemelen İskoçya’da kadınlar erkeklerin etek boyuna karışmıyordur!

34. Abartısız söylüyorum: İstisnasız attığım her adımda seni düşünmeye başladım; çünkü bir daha boka basmaktan korkuyorum!

35. Bundan böyle her kahpeliğe bir gülüş borcum olsun demeyeceğim. Gülme krizine girdim yahu!

36. Eski sevgilim, eğer varsa şunu aklına iyicene sok: “Bulutlar gelir gider; fakat gökyüzü baki kalır!”

37. Arif Nihat Asya: “Pirincinde siyah taştan korkma, beyaz taştan kork.” derken haksız sayılmazdı. Bari bunu anla eski sevgilim.

38. Keşke ya yüzeyde hazine bulunamayacağını önceden bilseydim ya da senin ne kadar yüzeysel olduğunu.

39. Bu söz eski sevgilime gelsin: “Bazı insanların en temel besin kaynağı küfür; ne hikmetse yiyip yiyip doymuyorlar!”

40. Kusura bakma; ama ben gözümden düşenin üstüne basacak kadar sakarım: Sokarım değil sakarım, yanlış anlaşılmasın! Aksi takdirde cümle “basacak kadar sokarım” şekline döner ki cümleye ayıp olur!

 
 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 4


41. Ey eski sevgilim, bunca vefasızlıktan sonra ne yazık ki ederin kalmadı gönlümde: Senin için kaça deseler hiçe sayarım, o kadar yani!

42. Sevgilim bu söz de sana: “Varlığım parmağına yüzük olmadı; bari yokluğum kulağına küpe olsun.” İnşallah bir kulağından girip diğerinden çıkmaz yine.

43. Kimi insan girdiğinde oda aydınlanır, kimisi de çıktığında. Yanımdayken neden bu kadar karamsar olduğumu şimdi anlıyorum, lütfen bir daha girme odama.

44. Sen de şövalye sandıklarının aslında alüminyum folyo ile kaplanmış denyo olduğunu ilerde göreceksin.

45. Eski sevgilim, bilirsin ben bela okumaktan hazzetmem; Allah selanı versin. Amin!

46. Zamanında toz konduramadığım insanı şimdi kirden görünmez olmuş halde görünce üzüldüm doğrusu.

47. Bazı insanlar için: “ParçaIarı kayboImus puzzIe gibisiniz. Kiminizin akIı kiminizin ruhu kiminizin de kaIbi yok.” derler. Kusura bakma sevgilim ben sende hiçbirini göremedim, acep nedendir!

48. Artık sana değer verip aşkı bulmak yerine X’e değer veri Y’yi bulmanın daha makul bir karar olduğunu düşünmeye başladım.

49. Sevgilim, kredisi bitmiş bir aşkın limitini zorlamanın ne manası var ki!

50. Eski sevgilimin, yeni sevgilisi, bu sözüm de sana: “Lütfen onu yalnız bırakma!” Sonra geri dönüyor. Hayır, kendimden korkuyorum!

 

 

 
 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 5 

51. Birer birer ve seve seve çıktığım aşk merdivenlerini onar onar ve söve söve inmeme sebep olduğun için sana minnettarım! Hiç bu kadar rahatlamamıştım, küfür deşarj ediyormuş insanı.

52. Acaba adım hala batıyor mu sana? Giderken “adın batsın!” demiştin ya!

53. Her zaman için yanına keyfinin kâhyasını, paşa gönlünü ve tepesinin tasını alıp burnunun dikine gidenlere sinir oldum! Sende 3’ü bir aradaydı sevgilim! İyi ki eskide kaldın!

54. Artık beni çekemediğini belirtmiştin ya hani, şunları yapabilirsin: Halay çek, mekik çek, fön çek, kafayı çek; olmadı sabır çek!

55. Bülbüle altın kafese koymuşlar: “Ters giden bir şeyler var.” demiş ya. Senin yanındayken ben de bülbüle dönmüştüm inan!

56. Sen yanımdayken en çok da hiçbir zaman: “Vay be ne gündü ama!” diyemediğime üzüldüm; ama şimdi sen gittin ya, artık derim inşallah.

57. Bizim aşkımız şu konuşmaya benziyordu sevgili:

-Evladım neden yazmıyorsun?

-Biz okumaya geldik hocam!

58. Başını yastığa her koyduğunda aklına o geliyorsa sen de yastıksız yat dostum! Onu da ben mi söyleyeyim?

59. Türkiye’den neden çok fazla bilim adamı çıkmadığını söyleyeyim mi? Çünkü bizim: “Durup durup icat çıkarma!” diyen annelerimiz var.

60. Kasiyer olan eski sevgilim marketten hıyar aldığımı görünce “sana benziyor.” dedi. Şimdilik cevap veremedim; ama elbet evde kaşar bitecek.

 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler

 
 

Eski Sevgiliye Kapak Sözler 6


61. Sevgilim sana: “Eşim benzerim yok eşim sen ol, benzerimi birlikte yaparız.” demiştim bir zamanlar, hatırlıyor musun? Şimdi vazgeçtim!

62. Eski sevgilime en son şöyle demiştim: “Bugün saçını ütüleyen kız yarın çamaşır makinesinde yıkanır.”

63. Keşke insanlar için de bir “zam” çıksa diyorum! Belki bu sayede herkes kendini bu kadar “ucuz”a satmaz; ne dersin eski sevgilim?

 
64. Ağaca balta vurmuşlar: “Sapı bedenimden.” demiş. Sen o sapın kim olduğunu çok iyi biliyorsun, değil mi?
 
#Etkili Eski Sevgiliye Kapak Sözler mesajlar yazımızın da sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizdeki diğer  sözlere  göz atabilirsiniz.
Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi Etkili Eski Sevgiliye Kapak sözlerinizi mesajlarınızı yazmak için yukardaki İÇERİK GÖNDER bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın