Güzel Laflar

Sayfa içeriğimiz : Güzel Laflar 2018, Güzel Laflar Yeni 2018, Güzel Laflar Kısa 2018, Güzel Laflar Facebook 2018, Güzel Laflar Twitter 2018, En Güzel Güzel Laflar 2018, Yeni Güzel Laflar 2018, Güzel Laflar whatsapp 2018

 

 

Ey benim yetim gönlüm; bırak gamlı düşünmeyi. Sus ve sabret. Gözyaşının hesabını rabbim sorsun, sen hakkını helal et.

“Allah belanı versin.” diyorsun ya sevgili; sahi gerçekten verir mi seni bana geri?

Ey gönül. Söyle bakalım: Damla düşmeden su bulanır mı? Rüzgâr esmeden dal sallanır mı? ‘Allah’ demeden kalp uyanır mı?

Yar’la bir olmayınca yer’le bir olurmuş insan.

Rabbim şahittir ey yar. Öyle sevdim ki ben seni, gözyaşlarıyla abdest alıp secdelere kapanmak düştü alın yazıma.
Sebebi bensem sana gülmek çok yakışıyor.

Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır. Sen içimde aşk çığlığısın sen benim vazgeçilmezimsin bir tanem.

Ey yar. Bilmem duyar mısın ‘sen sen’ diyen beni. Niyetim kulağını değil, kalbini çınlatmak.

 

Diyecek hiç bir şey bulamadığım zamanlarda susacak kocaman bir senim var.

Bence bilinmeyenler numaralar bünyesine aşk’ı da eklemeli. O’da bilinmeyen bir numara sonuçta.

Alın yazım gibisin sevgili. Kaçış yok; yaşanacaksın.

Bir bahane bul uğra gönlüme. Ne bileyim birine bakıp çıkacaktım de. Kalbimin anahtarını unuttum, onu alabilir miyim de. Ya bahane değil mi, gel işte.

Teknik servis değilim ama bütün arızalar beni buluyor.

Bana lazım olan biraz kokun, biraz gülüşün ve biraz da bakışın. Ya neyse uzatmayalım, en iyisi mi, yanımda ol yeter.

Zaman gibiyim, senden geçiyorum. Ne olur durdur beni.

Bazen tartışacağız belki de kavga edeceğiz. Ama hiç vazgeçmeyeceğiz, bunu iyi bilmelisin. Çünkü sen benim mecburiyetim, tek seçeneğimsin sevgilim.

Şeytan bile beklememiştir bir günahı, benim seni beklediğim kadar.

Aşık olmak radyoda sevdiğin şarkının birden bire çıkması demektir. Kontrol senin elde olmadığı için güzeldir. Mutluluk verir.

Tanıdığım gibi kalsaydın, düşündüğün gibi severdim seni.

Bazen onu kaybettim, bazen buldum sandım ama her zaman aradım. Bu arayışta aldanışlarımda inanışlarım kadar güzeldi.

Esrar gibi yeşil değildi belki gözleri, ama bir bakışı baş döndürecek kadar etkiliydi.

Sana bir not bıraktım iki gözüm: boş duranı Allah sevmez. Allah için sev beni.

Sigarayı rüzgârda kibritle yakmak kadar zordu seni anlamak.

Tut ki. Bir saklambaç oyunu oynuyoruz. Seni kimse bulmasın diye kendime sakladığımsın.

Ulan, ben seni tanıyana kadar bırak bir kadını sevmeyi, kedi bile sevmedim.

Yanağımdaki çukura hapsetmek istediğim bir adam var, her gülümseyişim de yanımda olmasını dilediğim.

Unutamam ben ama çok iyi unutmuş numarası yaparım.

Kimseyi kırmamak şartıyla istediğin her şeyi dene. Bir gün çekip giderken, geride ne aklın kalsın, ne de kırılmış bir yürek.

Ne olursa olsun doğru konuş. Sadakat ve dürüstlük yolunda cesaret göster. Dünyada hiçbir menfaat yalan konuşmaya değmez.

Senin sevgin değil sadece hayalin yeter bu dünyadaki tek yaşama sebebim, senin gözlerin değil sadece senin ellerin bağladı beni hayata o gözlerin tutuyor beni hayatta sevgilim

Aşkın karşıtı nefret değil, umursamazlıktır. Güzel sanatların karşıtı, çirkinlik değil, umursamazlıktır. İnancın karşıtı, ihanet değil, umursamazlıktır. Ve yaşamın karşıtı ölüm değil, umursamazlıktır.

Sen benim için bir su kadar değerlisin, sensiz olduğumda kalbim sana susuyor aşkına hasret kalıyor bu beden ve kalbim her atışında adınla atıyor seni sayıklıyor.

Attığım her adımda adını daha şiddetli söylemek istiyorum baktığım her ufukta güzel yüzünü görüyorum bebeği benim.

Esmez rüzgâr hayatımda, sen gittikten sonra kaldı ellerim bomboş yüreğimdeki fırtınalar sessizlik kazandı sensiz, hadi gel kopar içimdeki fırtınaları hadi gel tut beni.

Adını sadece kalbime yazdım sanma, adın her tarafta yazılı sadece bakmasını bil etrafa, sevgimi her zaman haykırdım sadece duymasını bil yaşadıkça aşkım bebeğim.

Sana yan baksalar kıyamet kopar, sen olmazsan dünyayı alsam neye yarar. Bu kalp sadece seninle çarpar. Seni benden bir tek ölüm ayırır.

Bana yaşamak değil sadece sensiz nefes almak bile yasak bebeğim, sensiz nefes almak yanında elini tutmaktan daha zor sevgilim.

Paylaşırım senin yokluğunu odamın soğuk sessizliğiyle, beklerim seni elimde sana ait sözler gözümde seninle yaşanacak mutlu günler, aklımda sadece sen varsın sevgilim.

Bilimin amacı, daha iyi fare kapanları yaratmaktır. Doğanın amacı ise; daha iyi fareler yaratmaktır.

En Güzel Sözlerin Adresi !
Yaşanan yıllarımızı hatırladıkça bağlanıyorum sana, bugünleri yıllarımıza katalım kalbimizden ellerimizi ayırmayalım kalplerimiz birbirini tuttuktan sonra ayrılıklar gelmez karşımıza biriciğim.

Benim sana olan sevgim 1 aylık değil benim sana olan sevgim bağımlılık sen olmadan titriyorum odamda, ben sana âşık olup sevgiler büyüttüm sevgilim sen nefes aldıkça ben gölgen olacağım sevgilim.

Adını sadece bugüne değil hem kalbime hem geleceğime yazdım seni sadece geçmişten gelen duyguların hatırı için sevmiyorum seni geleceğimin tek yazarı olarak seviyorum bir tanem hayat kelebeğim.

Seninle akşamlarıma güneş doğar, sen olduğun zaman yanımda yarınlarım aklımda yaşanacak bir saat olarak kalır, sen olunca yanımda dünya cennet olur benim için sevgilim.

Seviyorum derken kalbim bu kadar güçlü atmamıştı hayatımda, gözlerine baktığımda asık suratım gülmemişti böyle masumca, elini tuttuğumda hayata sevgiyle bakmamıştım huzurlu ve güven dolu bakışlarla seviyorum seni her şeyim.

İçimde ilkbaharın neşeli cıvıltıları var sanki gözüme sevgi çemberi dolanmış her baktığım yerde adın her baktığım yüzde sen varsın bebeğim.

Uyutmaz içimdeki deli rüzgâr beni, gönül bahçemde aşkının fırtınaları kopar delice, sıcak meltemler gibi gülüşün ısıtır içimi, yokluğun ateşli fırtınaların sebebi bebeğim.

Yeniden sevmek lazım bu hayatta çekilmez hayatın çilesi sevgisiz çekilmez hayatın güzellikleri sensiz sevgilim, sensiz güzellikler bile dert gibi geliyor sensiz hayatıma.

Yarınıma adını yazdım bugünü dünüme yazdım hayatım yarınımız bugünümüzden daha güzel olcak anılarımız bugünden daha güzel ve anıldıkça daha güzel olacak sevgilim.

Seni seçtim bu yalan hayatta sadece, geceleri dua ediyorum umutlarım sen oldun, sen sadece benimsin sen geceleri yıldızlardaki ümitlerimsin bebeğim.

Yüreğim senin için bu kadar gururlu, kalbim senin için atmaya hevesli sözlerim sadece sana sevgilim.

Yarına kadar değil ölene kadar seveceğim seni sadece yaşananlar için değil yaşayacağımız güzel anılar için yanında olacağım ve kalbimdeki sevginin gücüyle ellerini tutacağım sevgilim

Duygularımın yoğunlaştığı bir beden taşıyorum içinde sana karşı bir hayat kuruyorum aslında ben bir insanım içimde sana sevgiye dair bütün güzellikleri yazdığım tek insansın.

Sen benim içim mis kokulu bir parfüm yanda kolonya değilsin ki geçsin kokusu 1 saat sonra, sen benim için derin bir yarasın kalbime kadar uzanan bir tanem.

Yüzündeki tebessüm olmak isterim küçük ama anlamlı gözlerinde ışık olmak isterim karanlığa aydınlık tutan, sesinde güzel sözler olmak isterim sadece kalbe ve hayata dolan.

Güzel laflarımın başlangıcısın mutluluğa güvenli adımımsın sadece kalbime ve geleceğe yazdığım tek insansın sevgilim.

İçimde bir rüzgâr var delice esen senin adınla ateşe dönüşen senin gözlerinle bedenimi yakan içimdeki bu ateş senin eserin sevgilim.

Senin için ölümü dahi göze alırım, senin için hayata bağlıyım yaşarsam senin için ölürsem de senin için olur sebebim bebeğim.

Al beni bebeğim sarıl bana bırakmamasına sakın bırakma beni bu uçsuz bucaksız dünyada ben bir sana bağlıyım bu dünyada sensin benim için bu dünya.

Herkese değil birisine baktı bu gözler etrafımdakilere değil sadece sana bu sözler sen çok seviyorum ve özledim bu gözler yolunu bekler sevgilim her şeyim.

Rüyalarımdasın adeta şiir gibi aklımdasın sanki yaşanmış bir hayat gibi, sen sadece benimsin ilk gün ki gibi sevgilim.

Sen şu canımda bir can oldun ya, işte artık kendime kendim için değil sadece senin için iyi bakıyorum sevgilim bu beden artık senden bana emanet senin için yaşıyorum biriciğim.

Cehennem yerinde ateş yoktur, her insan odunu buradan götürür.

Neler gördüm bu zamana kadar sensiz yol alamadım hayatımda, her şey güzel olsa da kalbim sensiz güzelliklerden mahrum kaldı inan ki, sensin benim hayatımın güzellikleri sensin benim kalbimdeki hayatın atışı.

Bir mesajınla gülüyorsam şu sessizliği senin mesajlarınla bozuyorsam sebebi mesajda olan yazılardan değil, sebebi senin o güzel parmaklarınla yazılıp bana yollanmasındandır aşkım. Bu bile bana karşı bir fedakârlıktır sevgilim.

İyi ki varsın hayatımda sevgilim seni tanıdıkça hayatın güzelliklerini anlıyorum zamanla, seni tanıdıkça kalbime hak veriyorum attıkça sevgilim sen benim sol yanım sen benim en büyük hayat anlamımsın sen sadece benim değil geleceğimin de adısın bir tanem.

Sessizliği konuşkanlardan, hoşgörüyü hoşgörüsüzlerden, nezaketi kaba insanlardan öğrendim. Aşkın karşıtı nefret değil, umursamazlıktır. Güzel sanatların karşıtı, çirkinlik değil, umursamazlıktır. İnancın karşıtı, ihanet değil, umursamazlıktır. Ve yaşamın karşıtı ölüm değil, umursamazlıktır.

Sen gidince zindan olur bütün güzellikler bana, tükenir yaşama gücüm düşünemem o an senden başka kimseyi, 1 günlük zamanın adına bile hasret koyuyorum sensiz geçen anlarda, seviyorum seni bebeğim daima yanımda ol benimle ol biriciğim.

Sen fikirlerime adını yazdım, kalbime gülüşünü sakladım en kötü günümüzde kalbimdeki o sıcak gülüşlerinle mutlu olacağız hayattaki tek eşim benim.

Hayatımda tek düşüncesin, bileğimin kuvveti sensin kalbimin ilacı gözlerin benim tek derdim tatlı derdim sensin sevgilim.

Sen sadece bir aşk değilsin bende sen bende bir hayatsın sakın gitme. Gidersen kalır sessizlik içimde gidersen bir ben daha gelmez gidersen biterim bir tanem.

Bir cevap yazın