Güzel Sözler 2018 / Anlamlı Güzel Sözler 2018

Sayfamızda Güzel Sözler 2018, Anlamlı Güzel Sözler 2018, Sevgiliye Güzel Sözler 2018, Güzel Sözler Anlamlı 2018, Etkileyici Güzel Sözler 2018, Kısa Güzel Sözler 2018, Güzel Sözler Aşk 2018, Yeni Güzel Sözler, Uzun Güzel Sözler 2018, Güzel Aşk Sözleri 2018, En Güzel Sözler 2018

Duygularımızı anlatmak, sürprizlerimizi daha anlamlı kılmak için özel günlerde ve bize özel bütün zamanlarda sevdiklerimize güzel sözler söylemek isteriz. işte bu konuda sizlere yardımcı olmak için bu güzel sözler sayfamızı hazırladık. sizler için seçilen bu güzel sözleri sevdiğinize whatsapp veya mesaj ile yollayabilir onu mutlu edebilirsiniz.

işte sizler için hazırlanan bu sayfamızdaki yazılar.

 

             En Güzel Aşk Sözleri

Gerçekten aşık olduğunuzu içinde bulunduğunuz gerçekliğin rüyalarınızdan daha iyi olduğunu anladığınızda anlarsınız.

Birisi tarafından sevilmek ise güç verir, birisini sevmek ise cesaret.

Seni her düşündüğümde bir çiçeğim olsaydı, bahçemde sonsuza kadar yürürdüm.

Okulda bize öğretmedikleri şeylerin listesini yapıyorum. Okulda birini sevmeyi öğretmiyorlar. Ünlü biri olmayı öğretmiyorlar. Nasıl zengin veya nasıl fakir olunduğunu öğretmiyorlar. Artık sevmediğimiz birini nasıl bırakacağımızı öğretmiyorlar. Başkasının aklımdan neler geçtiğini nasıl anlayacağımızı öğretmiyorlar. Ölmekte olan birine neler dememiz gerektiğini öğretmiyorlar. Gerçekten bilmemiz gereken hiçbir şeyi bize öğretmiyorlar.

Aşk hiçbir zaman doğal yollarla ölmez. O ölür çünkü biz onun kaynağını nasıl besleyeceğimizi bilmeyiz. Aşk körlükten, hatalardan ve aldatmalardan dolayı ölür. Aşk hastalıktan ve yaralardan; yıpranmadan, kurumadan, kararmadan dolayı ölür.

En güzel sözler sayfamızı beğendiyseniz sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşır mısınız?

Aşk birine ihtiyaç duymaktır. Onun kötü özelliklerine katlanmaktır çünkü o sizi bir şekilde tamamlamaktadır.

Her şeyi, anladığım her şeyi, yalnızca ama yalnızca aşk sayesinde anlıyorum.

Seni şu an sevdiğimden daha fazla sevemeyeceğime yemin edebilirdim fakat biliyorum ki yarın daha fazla seveceğim.

Bazı kadınlar erkeklerin peşinden gider ve bazı kadınlar rüyalarının. Eğer hangisinin peşinde koşmanız gerekti konusunda kararsızsanız unutmayın ki kariyeriniz bir gün uyanıp size artık sizi sevmediğini söylemeyecek.

Aşk alev almış bir arkadaşlıktır. Aşk anlayış, karşılıklı güven, paylaşım ve affetmedir. İyi ve kötü zamanlarda sadakattir. Aşk kusursuzluğu aramaz ve insani zayıflıkları hoş görür.

Seni gördüğümde tanışmaya korkuyordum. Seninle tanıştığımda öpmeye korkuyordum. Seni öptüğümde sevmeye korkuyordum. Ve şimdi seni seviyorum ve kaybetmeye korkuyorum.

Zaman bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, mutlu olanlar için çok kısadır. Fakat sevenler için zaman sonsuzdur.

Sana bakıyorum ve hayatımın geri kalanını görüyorum.

          En Güzel Anlamlı Mesajlar

Dönüp bir etrafınıza bakın ve gördüğünüz güzellikten dolayı mutlu olun.

Gençler mutludur çünkü güzel olanı görme yetenekleri vardır. Güzel olanı görme yeteneği olan kimse yaşlanmaz.

Ağlamak basit kadınların işidir. Güzel kadınlar alışverişe giderler.

Korku geçmişe odaklanmamıza ve gelecek hakkında endişelenmenize yol açar. Eğer korkumuzu kabullenirsek, şu an için bir sıkıntımız olmadığını anlarız. Şu an, bugün, halen hayattayız ve bedenlerimiz harika bir şekilde çalışmaktadır. Gözlerimiz güzel gökyüzünü halen görmektedir. Kulaklarımız sevdiklerimizin o güzel sözlerini duymaktadır.

Eğer gölgen yoksa ışıkta değilsindir.

Her iyi insanın korkak veya köle olacağı doğanın bir kanunudur.

Ruhumuzda güneşten daha parlak bir ışık vardır. Fakat biz onu görmeyiz.

Birbirimize gelişmemiz için, kendimiz olmamız için ve farklılıklarımızı yaşamak için gerekli olan olanağı sağlamalıyız. Bunu yapmalıyız çünkü böylece fikirler, açık sözlülük, asalet, neşe ve şifa gibi güzel şeyleri birbirimize aktarabilelim.
Eksiklik güzelliktir, delilik deha ve komik olmak sıkıcı olmaya yeğdir.

Sakın kar getirmeyen bir şeyin değeri olmadığını düşünme.

Zorlukların üstesinden gelenler bir türün en güçlüleri veya en akıllıları değildir. O türün değişime en açık olanlarıdır.

İnsan vücudu en güzel sanat eseridir.

Gerçek mutluluk diğer insanlardan, aktivitelerden veya şeylerden gelmez. Gerçek mutluluk anlamlı bir hayat yaşamakla gelir. Değerlerinizle uyuşan ve faydalı bir hayat ile.

 

♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…

♥ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse…siz aşıksınız…

♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma.

 

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun… Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terk edilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi… Cemal Süreya

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanırda sen başkasının olursun diye.. Aşkım seni seviyorum!

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye…

Ağırdır aşklarım her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Ağlayışım terk edip gidişine değil… Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim… Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği.. Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşliğinde. Hüzne buladım seni. Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar olman gerekiyorsa.

Akıl başka yerde olunca gözler kör olur.  Publius Cyrus

Akıllı aşık, ihtiraslı aşıktan iyidir.  Socrates

Aklın umutsuzluğa düştüğü yerde aşk umut besler.  E. Lytteton

Alıp kırsalar kalemimi, kanımla yazarım seni sevdiğimi…

Bir cevap yazın