Mehmed Bir Cihan Fatihi

                                            Mehmed Bir Cihan Fatihi

                Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi son dönemlerin televizyon dizileri arasında oldukça önemli bir yere sahip diyebiliriz. Hem tarihi bir dizi olması hem de kaliteli kadroya sahip olması, dizide yer alan pek çok karakterin hikayesini bizlere çok daha iyi anlatıyor. Bu yazımızda Mehmed Bir Cihan Fatihi replikleri ve dizi ile ilgili sözleri sizlere sunmak istiyoruz. Dizinin içeriğine baktığımız zaman tarihi bir dizi olması nedeniyle, günümüzle de oldukça ilgili olan bu dizi için, gerçekten de özverili ve yenilikçi bir yaklaşım getirildiğini söylemek istiyoruz. Dizinin sözlerini şu şekilde bulabilirsiniz.

 

Mehmed bir cihan fatihi dizisi sözleri;

Kaderinde o yolun sonuna ulaşmak var! Ölmek var dönmek yok! .

Hedef ortada, yol açık! “Beni seven arkamdan gelsin!” .

Düştüğünde, kalktığında; er meydanında ya da baba ocağında aklında tek bir şey var; Konstantiniyye!

Kim sultan olacaksa olsun önce devlet ne demek öğrensin! .

Önce elinden geleni yap, gerisini Allah’a bırak! .

İnancımız tam! Yolumuz hak yoludur; Ya hakkımızı alırız ya da başımızı veririz! .

Sana yemin olsun ki benim hükümdarlığımda Osmanlı, bir cihan devleti olacak!

 

Bu şekilde karşımıza çıkan Mehmed bir cihan fatihi dizisi sözleri için pek çok konuda ve yerde kullanabilirsiniz. Sizler de hem sosyal medya üzerinde, hem de keyifli bir şekilde paylaşabileceğiniz bu sözleri ve replikleri karşınıza en iyi şekilde çıkarıyoruz.

Telif ve Yasal Uyarı:

Mehmed Bir Cihan Fatihi Sözleri yayınımızın telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız

iletisim.sevgisoz@gmail.com
adresimize Mehmed Bir Cihan Fatihi Sözleri yayınımızın “Mehmed Bir Cihan Fatihi Sözleri” şeklinde başlığını içeren bir mail göndermeniz yeterlidir. Mehmed Bir Cihan Fatihi  Sözleri yayınımızda telif hakkını ihlal ettiğini kanıtlarsanız Mehmed Bir Cihan Fatihi Sözleri yayınımızda yer alan materyal ya da Mehmed Bir Cihan Fatihi  Sözleri başlıklı yayınımızın tamamı kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın