Miraç Kandili Mesajları Resimli / Miraç Kandili Sözleri 2018

Sayfa içeriğimizde  : miraç kandili mesajları indir 2018, miraç kandili mesajları kısa 2018, miraç kandil mesajları paylaş resimli 2018, kandil mesajları resimli 2018, anlamli kandil mesajlari resimli 2018 yer alır.

Miraç Kandili mesajları en yenileri ve en güzel kandil mesajları hazırlandı. Mirac kandili resimli mesajlari ile kandil kutlamalari sözleri en iyileri 2018 yılında sitemizde hazırlandı.
Miraç Kandili resimli mesajları ile sevdiklerinize whatsapp ile mesaj göndererek veya sosyal medyadan paylaşarak bu mübarek gecenin sevinci herkes ile paylaşabilirsiniz.

 

Miraç kandil yeni

 

Kendisine ayetlerimizden bir kısmını gösterelim diye kulunu (Muhammed’i) bir gece mescid-i haram’dan çevresini bereketlendirdiğimiz mescid-i aksaya götüren ALLAHın şanı yücedir.

 

Miraç kandili 2018

 

 

Miraç gecesinde İbrahim (a.s) ile karşılaştım. Ya Muhammet! ümmetine benden selam söyle. Cennetin toprağının güzel suyunun tatlı ve arazisinin de düz ve ağaçsız olduğu, oraya dikilecek fidanın da subhanala-lahi velhamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyil azim olduğunu haber ver. Kandiliniz mübarek olsun.

 

 

Doğrusu o işitir ve görür. Kandiliniz mübarek olsun

 

 

Miraç kandilimiz mübarek olsun.

 

 

Yeryüzünde çok incindik. bu gece göklere kaçıyoruz. Hayırlı kandiller.

 

 

Miraç kandiliniz mübarek olsun.

 

 

 

Ğüzel miraç kandili

Kalp duadan yaratılmıştır. ne kadar kırılmış olursan ol dua et. dua edenin kalbi tam olur. ALLAH ne mutluluğun varsa versin. ALLAH şifanı versin. ALLAH güzellik versin. ALLAH kalbine nur yağdırsın. Rabb’im hepinizi sevsin inşallah.

 

 

 

Ya Rab bütün gamlı gönüllere mazlum mağdur mahpus yüreklere senden inayet dilenen kalplere tez zamanda ferec mahreç lütfeyle.

 

Miraç kandili

Geçmişin bugünle ışığın gölgeyle umudun gerçekle üzüntünün neşeyle öfkenin sevgiyle barışması dileğiyle miraç kandiliniz mübarek olsun.

 

bugün ellerini semaya gönlünü mevlaya aç. bugün günahlardan olabildiğince kaç bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün miraç kandili, kandilin mübarek olsun.

 

Bir cevap yazın